Новини Нацполіція пояснила правила поведінки на мітингах

Нацполіція пояснила правила поведінки на мітингах

356
0

Міністр внутрішніх справ України Артем Шевченко розповів, як мають вести себе учасники мітингу, щоб не створювати провокативних ситуацій.

Національна поліції та Національна гвардія перейшли на посилений режим роботи у зв’язку з проведенням мітингів та акцій, повідомляє “Обозреватель”.

“Ніхто не має наміру запобігати протести. Ми забезпечуватимемо громадський порядок під час мирних, законних акцій протесту, на які громадяни нашої країни мають повне конституційне право”, – зазначив міністр.

Мітингувальників просять не брати з собою предмети, що можуть бути використані в якості зброї. Звичайно, під повною забороною вогнепальна, травматична зброя та вибухові пристрої.

“Нацполіція і Нацгвардія каже: шановні бажаючі попротестовать! Велкам! Прийдіть, мирно протестуйте, висловлюйте свою громадянську позицію відповідно до демократичними традиціями нашої держави – ніхто вам в цьому перешкоджати не буде. Але не нервуйте, коли треба буде пред’явити документи, трохи почекати перевірки, трохи почекати з доступом в якийсь квартал, поки там будуть проведені певні заходи “, – додав Шевченко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я