На голову Новини Націоналізація «ПриватБанку»: Проходить брифінг (пряма трансляція)

Націоналізація «ПриватБанку»: Проходить брифінг (пряма трансляція)

107
0

Стало відомо, хто стане головою державного “Привату”.

Проходить брифінг Гонтаревої та Данилюка з приводу націоналізації “ПриватБанка”. Канал 112 пропонує пряму трансляцію.

Стало відомо, що головою державного “Приватбанку” стане екс-міністр фінансів України Олександр Шлапак. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив IT-директор “Приватбанку” Дмитро Дубілет.

“Банк буде працювати далі в стандартному режимі. Новим головою правління банку стає Олександр Шлапак (це чудова новина!), Який повинен незабаром сформувати нову команду топ-менеджерів. Формально, перехідний період, протягом якого ми будемо вводити в курс справи нову команду, триватиме кілька місяців “, – повідомив він. До націоналізації “Приватбанку” головою правління був Олександр Дубілет. Олександр Шлапак входив в перший уряд Арсенія Яценюка.

Раніше він займав різні державні посади, в тому числі був першим заступником глави Секретаріату президента Віктора Ющенка (2007-2010), керівником Держказначейства (2005-2006), заступник голови Нацбанку (2003-2005). Нагадаємо, “Приватбанк” на день призупинить корпоративні платежі, що є технічною необхідністю, обумовленою процедурою зміни контролю та законодавством.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я