На голову Новини НАТО солідарне з Угорщиною щодо нового українського Закону про освіту! Ось вам...

НАТО солідарне з Угорщиною щодо нового українського Закону про освіту! Ось вам і “партнерство”!

276
0

НАТО солідарне з Угорщиною, яка підтримує свій сепаратизм на Закарпатті й агресивно наполягає на тому, що Україна чомусь повинна імплементувати (виконати!) рекомендації Венеціанської комісії до нового закону про освіту.

Як вам наглість? Тепер вам ВСЕ ясно, на чиїй стороні оці “партнери”?

Про це заявила заступниця генерального секретаря НАТО Роуз Гетемюллер під час візиту до Угорщини, повідомляє прес-служба Альянсу. 

“Союзники діють солідарно з Угорщиною щодо закону України про освіту. У Брюссельській декларації та в оцінці Річної програми України всі члени Альянсу закликають Україну повною мірою виконати рекомендації Венеціанської комісії”, – сказала вона.

Як відомо, проросійськи налаштована Угорщина блокує проведення засідань Комісії Україна-НАТО, заявляючи про нібито порушення прав угорців, які живуть в Україні, через положення закону про освіту, яким визначено, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна мова!

Гетемюллер брехливо підкреслила, що засідання Комісії Україна-НАТО є “центральною частиною нашої підтримки суверенітету (???) та територіальної цілісності України, а також потужним засобом пересвідчення, що її уряд залишається на шляху реформ”.

Як вам таке лицемірство?

Про ЯКУ підтримку українського суверенітету може йти мова, якщо НАТО фактично підтримала угорський сепаратизм в Україні???

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я