На голову Новини Насправді потрібно один день для того, щоби ухвалити новий закон про місцеве...

Насправді потрібно один день для того, щоби ухвалити новий закон про місцеве самоврядування – Марцінків

170
0

Парламент діючого скликання останнім часом критикують за те, що депутати часто займаються популізмом, а не реальними реформами.

Парламент діючого скликання останнім часом критикують за те, що депутати часто займаються популізмом, а не реальними реформами.

 

 

Такої ж думки і колишній народний депутат, свободівець Руслан Марцінків.

 

«Сьогодні дивлячись на цю Верховну Раду, дивуюся. Є 301 голоси в коаліції, тому є можливість дуже багато законів прийняти. Прийняли заяву про те, що Росія – агресор. Для цього розуму не потрібно! Треба якість реформи, зміни. Є можливість для цього, є коаліція, треба тільки політичної волі», – про це в інтерв’ю сказав Руслан Марцінків.

 

За його словами, в першу чергу Верховна Рада нового скликання мала би зайнятися питанням реформи місцевого самоврядування.

 

«Хотілося би реформи місцевого самоврядування. Дуже багато говорили про це перед виборами, про децентралізацію, а все звелося до того, як за часів Януковича було – 80% надходжень у Києві і 20% на місцях. А тепер за Порошенка і Яценюка 82% коштів в Києві, а 18% лишилося на місцях. Це хіба децентралізація? Ми можемо багато говорити про децентралізацію, але якщо не буде коштів на місцях, якщо не буде повноважень на місцях, то ми не зможемо говорити про місцеве самоврядування. Насправді потрібно один день для того, щоби ухвалити новий закон про місцеве самоврядування. Потрібно винести 20 законопроектів, які вже є розроблені, і проголосувати. Треба лише політична воля», – відзначив Марцінків.

 

Джерело: galka.if.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я