На голову Новини Населення відмовляється від лічильників газу

Населення відмовляється від лічильників газу

134
0

Таке рішення громадян обумовлено зниженням урядом норм споживання природного газу для споживачів без лічильників.

Зокрема, у Дніпропетровській області ПАТ «Дніпропетровськгаз» станом на 1 липня цього року взяло майже 2 тисячі заяв на встановлення приладів обліку газу за свій рахунок. При цьому компанія отримала вже 170 офіційних відмов від встановлення лічильника, повідомляє news.finance.ua

Про це повідомили в прес-службі ПАТ «Дніпропетровськгаз».

«Затверджені Кабміном нові норми замість того, щоб стимулювати споживачів блакитного палива встановлювати лічильники газу, навпаки, зменшили попит на цю послугу. Так, після зниження норм споживання газу вже 170 потенційних клієнтів ПАТ «Дніпропетровськгаз» написали офіційну відмову від установки газового лічильника», – зазначають у компанії.

Крім того, динаміка відмов населення від встановлення приладу обліку «блакитного» палива зростає.

У «Дніпропетровськгаз» це пояснюють так: «Якщо раніше норматив споживання газу при використанні тільки газової плити при наявності централізованого гарячого водопостачання становив 6 куб. м газу, то зараз – 3 куб. м газу на місяць на одну людину. Для домогосподарств з плитою за відсутності централізованого гарячого водопостачання норматив був знижений з 9 до 4,5 куб. м, а з плитою та водонагрівачем – з 18 до 9 куб. м газу на місяць на одну людину».

Зазначимо, раніше Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг відзначає незадовільні темпи встановлення лічильників в минулому році і в І кварталі 2015-го.

Так, в регуляторі схвалили для публікації на власному веб-сайті проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про забезпечення населення комерційним обліком природного газу».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я