Новини Народний пам’ятник – за народні кошти!

Народний пам’ятник – за народні кошти!

261
0

 Нещодавно на площі Театральній нашого міста команда скульпторів зі Львова встановили макет майбутнього пам’ятника Тарасу Шевченку.

 Нещодавно на площі Театральній нашого міста команда скульпторів зі Львова встановили макет майбутнього пам’ятника Тарасу Шевченку.

Самий такий Шевченко стоятиме на, саме цьому, місці в 2014 році. А макет встановили митці для того, аби зробити додаткові замірювання для подальшого виготовлення пам’ятника.

Кобзар стоїть задумливий і водночас суворий, рішучий… такий, що закликає нації до дії. Мудрість і гнів проглядаються в його очах. Він міцно прикладає рукопис до грудей і дивиться на своїх дітей…

Таким Тараса Григоровича зобразили львів’яни. Їхній проект переміг у відкритому конкурсі, який проводило ГО Об’єднання «Вінниччина вшановує Тараса Шевченка».

2 грудня громадська організація оголосила про результати конкурсу, після чого взялась активно за збір народних коштів для встановлення народного пам’ятника.

Участь у фінансуванні цього святого та величного для нашого міста, проекту – справа кожного вінничанина, адже постать Тараса Шевченка для кожного українця – це один із головних символів України…

Наш рух набув Всеукраїнського масштабу! Долучаються знані в Україні патріоти-особистості. Серед них, зокрема, Володимир Мулява, Левко Лук’яненко, Олександр Бригинець, Петро Гончар (син відомого письменника), цілитель Євген Товстуха, відомий етнограф Олесь Фисун та інші.

Кожен має проявити свою громадянську позицію!

Утвердімо на НАШІЙ землі НАШІ святі цінності і пошануймо своїх Національних Героїв!

Номер рахунку для переказу коштів на спорудження пам’ятника Т.Г.Шевченку у Вінниці на площі Театральній.


Р/р №2600 0429 515 у АТ «Райффайзен Банк Аваль МФО 380805, одержувач – БФ «Вінницька громада», Код ЄДРПОУ 38783306. Призначення платежу – «Добровільна пожертва на спорудження пам’ятника Т.Г.Шевченку».

14 квітня 1838 року були зібрані гроші на викуп Тараса Шевченка за портрет Жуковського, написаний Карлом Брюловим, а вже 22 квітня була підписана «Вільна грамота»!

Маємо надію, що Вінниччина зуміє так само блискавично вшанувати талановитого Кобзаря!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я