На голову Новини Народна рада Майдану Вінниччина вийшла на черговий протест проти підвищення тарифів (ВІДЕО)

Народна рада Майдану Вінниччина вийшла на черговий протест проти підвищення тарифів (ВІДЕО)

155
0

Вчора, в черговий раз, Народна рада Майдану Вінниччини, зібралась аби прозвітувати громадськості про пророблену роботу та обговорити подальший план дій.

Вчора, в черговий раз, Народна рада Майдану Вінниччини, зібралась аби прозвітувати громадськості про пророблену роботу та обговорити подальший план дій.

 

 

Як просуваються справи у суді по справі Юрія Павленка (Хорта) виступив адвокат та правозахисник Валерій Палій.

 

На превеликий жаль, справа Хорта все більше набирає політичного окрасу, тому Палій закликав вінничан переходити до більш радикальних акцій аби привернути увагу України до в"язня політичного режиму. Як приклад, розповів про "сидячий" протест пенсіонера, активного учасника Євромайдану Анатолія Чайку.

Голова Народної ради Віктор Малиновський, заявив, що влада не хоче «прозорих» тарифів, бо мимохідь поповнює свій власний рахунок!
Для роздумів: НАК Нафтогаз купує в Росії газ по 280 доларів за 1000 кубів. Нам пропонують заплатити 7188 гривень, що за курсом Нацбанку становить 306 доларів. Де поділися ще 26 доларів?

 

 

"Хтось говоритиме, що це собівартість технічно-адміністративних витрат і все таке. Звичайно, пояснення знайти можна – дайте мені монополію, і я теж обгрунтую вам будь-який тариф або надбавку. Але сьогодні, коли ціни для населення зростають неадекватно доходам, я категорично не погоджуся з тим, що підвищення тарифів – це шлях до європейського рівня життя" – резюмував Віктор Малиновський.

 

Детальніше у відеосюжеті.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я