На голову Новини Нардеп про премії чиновникам: хто має найгірший результат – отримує найбільшу премію

Нардеп про премії чиновникам: хто має найгірший результат – отримує найбільшу премію

157
0

Новостворені антикорупційні органи щорічно «з’їдають» по півмільярда гривень з бюджету. Окрім цього, персона, яка у своїй роботі має найменший показник, ще й отримує найбільшу премію. Однак мене завжди цікавив результат.

ро це у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі заявив народний депутат України Ігор Лапін, повідомляє zik.ua

Як зазначалося, у 2016 році найбільші премії з усіх державних органів отримали голова Генпрокуратури та його заступники. Зокрема найбільшу премію в органах прокуратури отримав керівник САП Назар Холодницький. На початку 2016 року премія Холодницького становила 60 тисяч, а вже у грудні – 144 тисячі 503,62 гривні.

«Перш за все, хочу сказати, що преміювання призначається не за щось там, а за конкретні досягнення. Але я помітив, що персона, яка у своїй роботі має найменший показник, отримала найбільшу премію. Зокрема, якщо говорити про антикорупційну прокуратуру, то ми бачимо, що наші новостворені органи показують неефективні результати своєї роботи»,– зауважив народний обранець.

Зокрема Ігор Лапін додає, що новостворені антикорупційні органи сьогодні показують невеликий показник і по поверненню коштів в держбюджет.

«Окрім цього, ці новостворені антикорупційні органи щорічно «з’їдають» по пів мільярда гривень з бюджету, однак мене завжди цікавить результат їхньої роботи. Звичайно, що можна знайти безліч причин, аби виправдати свою високу премію, але цікаво, яку відповідальність поніс пан Холодницький за провальну справу з арештованими коштами та за провальну ситуацію з роботою його підлеглих, я не бачу жодної відповідально», – додає гість програми.

Лапін також вважає, що Холодницький мав би відмовитися від премії. На думку нардепа, таким чином керівник САП збільшив би довіру суспільства до новоствореного органу.

«Я ще раз наголошую, пів мільярда «з’їдається» щорічно з держбюджету! А що по результатах? До речі, ці 23 гучних затримання мали б проводити наші новостворені антикорупційні органи. Тому я хочу побачити цифру, скільки вони «з’їли» та скільки видали на-гора», – додав Ігор Лапін. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я