На голову Економіка Напередодні трагічної дати Чорнобильської катастрофи, хакери зламали сайт Білоруської АЕС.

Напередодні трагічної дати Чорнобильської катастрофи, хакери зламали сайт Білоруської АЕС.

280
0
Литовському Сейму пропонується визнати БелАЕС небезпечною » Слово і ДілоЦе – насправді дуже тривожний сигнал щодо прогалин в безпеці такого об’єкту, як атомна електростанція. Де гарантія, що зловмисники не зможуть проникнути у внутрішні мережі?
А у випадку аварії, яка через помилки під час проєктування і будівництва станції може трапитися в будь-який момент, все спишуть на зовнішнє втручання і звинуватять США, Литву, Україну і так далі… ☝️ Ще в лютому група українських парламентарів звернулася до МАГАТЕ з проханням провести детальну інспекцію Білоруської АЕС, яка створює потенційну загрозу для України і всього регіону. ❗️ Попри об’єктивні сумніви щодо дотримання вимог безпеки на цій АЕС, українська влада продовжує закуповувати в неї електричну енергію і таким чином фінансувати агресора, адже ці гроші йдуть до РФ. ➡️ До прикладу: сьогодні очікується імпорт близько 1 млн кВт годин. ⚠️ Імпорт струму відкрито лобіює національний енергетичний регулятор НКРЕКП, який за рішенням Верховної Ради вже повинен заборонити будь-які поставки. ☝️ Україна, як і наші союзники в країнах Балтії, має вимагати негайної зупинки Білоруської АЕС до повної і детальної перевірки її безпеки, а не всупереч позиції об’єднаної Європи купувати у неї електроенергію!
#ГолосНароду #ЭДСМ #НКРЕКП #енергетика #АтомнаЕнергетика #ТСК #БілоруськаАЕС #ЕнергетичнаСтабільність #ЄвропейськіСанкції #тарифи #корупція

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я