На голову Економіка НАМ ПОТРІБНІ РЕАЛЬНІ ЗМІНИ І ДІЄВІ РЕФОРМИ!

НАМ ПОТРІБНІ РЕАЛЬНІ ЗМІНИ І ДІЄВІ РЕФОРМИ!

253
0
Те що наразі відбувається в світі, повинно змінити нашу українську ментальність і свідомість . Друзі, в цей час нам вже немає сенсу надіятися на допомогу будь кого із сусідніх держав . Розраховувати нам слід виключно на себе, власні сили та можливості .
Закликаю всіх нас не боятися в цей час логічних змін і нових правил гри, адже ті хто уже “переїв”, можуть, якщо не поділитися, то хоча би потерпіти біля “розбитого корита “!
Нам нажаль вчергове слід “перетряхувати” владу , щоб змінити на кінець не владну карусель в обличчях , а саму олігархічну феодальну, монопольну систему. Для цього в Україні як ніколи склалися всі умови і можливості .
Перезагрузка по зміні самої СИСТЕМИ мусить розпочатися через дострокові вибори ПАРЛАМЕНТУ, та численне скорочення, штучно роздутих центральних та місцевих, як законодавчих так і виконавчих органів влади !
В найближчий час така правова КОНСТИТУЦІЙНА ВИМОГА надійде від громадських об’єднань до Президента та РНБО України. Хто з громадян підтримує такі вимоги і заходи, прохання підтримати своїми лайками та коментарями !
ЧАС ЗМІНИТИ В УКРАЇНІ ВСЕ НА КРАЩЕ -НАСТАВ ! НАМ ПОТРІБНІ РЕАЛЬНІ ЗМІНИ І ДІЄВІ РЕФОРМИ. ВСЕ ІНШЕ В УКРАЇНИ Є!
А.Ламбірович.
#влада #Вінниця #парламент #РНБО #ЄДСМ #ГолосНарода