На голову Новини Наливайченко вимагає оприлюднити «чорну касу» ПР з 2012 по 2014 рік

Наливайченко вимагає оприлюднити «чорну касу» ПР з 2012 по 2014 рік

191
0

Лідер руху “Справедливість”, екс-глава СБУ Валентин Наливайченко заявляє, що злочини про Майдану фінансувалися з “чорної каси” Партії Регіонів і вимагає оприлюднення цієї бухгалтерії.

Я вимагаю оприлюднити, і не треба говорити про якусь таємницю слідства, сторінок, де зазначається, які виділялися гроші Якименку – це колишній голова СБУ. Захарченку, колишньому керівнику МВС. На закупівлю в Росії вибухівки, зброї проти майданівців. На фінансуваня МВС Беркуту, Главку К СБУ, на фінансуваеня на кінець 13 року злочинів проти Майдану, – заявив Наливайченко в ефірі NewsOne, інформують “Українські реалії“.

На думку Валентина Наливайченка, тоді стане зрозуміло, хто палив машини, хто різав шини, хто викрадав людей, хто різав вуха, хто вбивав людей.

“Все це сплачувалося готівкою. З цієї самої каси”, – стверджує екс-голова СБУ.

Він наполягає що оприлюднення таких фактів і є реальною боротьбою з корупцією і викриття злоченів проти народу України. Натомість, за словами лідера руху «Справедливість» влада, відовлекає увагу незначними епізодами з минулого.

“Влада, яка зараз є, в тому числі депутати від цієї влади, нам затято і з задоволенням розповідають про якихось Ларі, але не розповідають про реальних злочинців, які діяли після жовтня 2012 року”, -заявляє Наливайченко.

Він нагадав, що у жовтні 2012 як раз відбулися парламентські вибори. І саме з кінця 2012 року відбувся в країні і “Конституційний заколот і відмова від ЄС і багато чого іншого. Саме в кінці 13 року Партія регіонів і керівництво країни привезло сюди ФСБ Росії”. Наливайченко називає першочерговим завданням оприлюдненнясуспільно важливої інформації.

“Хто профінансував 3 групи ФСБ Росії , які працювали тут проти Майдану? Та сама каса Партії регіонів. І саме цей шматок – зник. Ніхто про нього не говорить. Також були документи, які вилучали в тому числі нинішні народні депутати, перелік нерухомості в Міжігірї, блокноти охорони, куди вони всі ділися? Не оприлюднили? І їх не стало. Тому дуже важливо одразу оприлюднювати. Якщо ти дійсно щиро борешся з корупцією, ти завжди розумієш: якщо ти не опублікував докази, то завтра корупціонери тебе закрутять в судах, натравлять покровителів при влададі і справа зникне”, – вважає екс-керівник СБУ.

Як повідомляв iPress.ua, 28 травня колишній заступник голови СБУ Віктор Трепак передав НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівки кільком колишнім і нинішнім можновладним чиновникам. За його словами, мова йде про так звану “чорну бухгалтерію” Партії регіонів із загальною сумою хабарів у розмірі близько $2 млрд.

За даними Національного антикорупційного бюро України, в “чорній бухгалтерії” Партії регіонів 22 рази зустрічається ім’я американського політтехнолога Пола Манафорта, який раніше працював на Віктора Януковича, а зараз є головою виборчого штабу кандидата в президенти США Дональда Трампа.

Суми в розмірі порядку 200 тисяч доларів з так званої “чорної каси” Партії регіонів отримували всесвітньо відомий американський тележурналіст Ларрі Кінг та партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я