На голову Новини Найближчим часом Вінниччина може перейти на нові енергозберігаючі та екологічні технології японського...

Найближчим часом Вінниччина може перейти на нові енергозберігаючі та екологічні технології японського виробництва(ВІДЕО)

146
0

 Нещодавно мені вдалось «вийти» на японські компанії «Asuka Green Investment» та «Endo Lighting Corp.», що займаються розробкою енергозберігаючих програм. Виявилось, «Asuka Green Investment» працюють на українському ринку з 2009 році.

 Нещодавно мені вдалось «вийти» на японські компанії «Asuka Green Investment» та «Endo Lighting Corp.», що займаються розробкою енергозберігаючих програм. Виявилось, «Asuka Green Investment» працюють на українському ринку з 2009 році. Так, нещодавно ця фірма налагодила ділове співробітництво з реалізації проекту застосування паливних котлів на альтернативному паливі у місті Горлівка, що на Донеччині. Однак, через військовий конфлікт, вони були змушені призупинити свою роботу.


 

Одразу виникла думка, а чому ж Вінниччині не піти на співпрацю з «Asuka Green Investment»та «Endo Lighting Corp.», і не скористатись необхідною для нас заміною звичайних ламп на сучасні енергозберігаючісвітлодіодні лампи? Та й паливні котли, що працюють на альтернативному паливі (палети, біогаз) Україні, що фактично залишилась без природнього газу, не завадять. Єдині фінансові затрати, які буде змушена взяти на себе Вінниччина, – це робота наших місцевих проектантів. Адже, як повідомили представники «Asuka Green Investment», привозити до України японських проектантів дуже дорого. Решту фінансових питань візьме на себе українська влада.

 

 

Пригадуєте, в Вінниці відбувався круглий стіл, де експерти розповідали про можливість заміщення природнього газу альтернативними джерелами. Безумовно це потрібно, але все це затратний як фінансово, так і часовий процес.

А в ситуації з японськими фірмами, Вінниччині не прийдеться чекати, японські фахівці одразу візьмуться за роботу.

 

 

Я переговорив з головою Вінницької обласної ради Сергієм Свитком, він одразу погодився поспілкуватись з японською бізнес-елітою, адже такий шанс випадає не часто.

Згодом, очільник обласної ради Сергій Свитко провів робочу зустріч у Києві з генеральним директором “Asuka Green Investment”Нагаюкі Куріта, обговоривши з ним питання участі Вінницької області в програмах уряду Японії та уряду України з фінансування енергозберігаючих та екологічних технологій.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я