На голову Новини Найєм перевіз з Афганістану до України близько сотні родичів

Найєм перевіз з Афганістану до України близько сотні родичів

156
0

Користуючись посадою, Мустафа Найєм перевіз до України майже сотню родичів, і збирається привезти більше.

Народний депутат від БПП Мустафа Найєм перевіз до України понад 90 своїх родичів і збирається надати громадянство ще кільком десятків представникам свого клану, передає ІНФОРМАТОР з посиланням на джерела у МВС.

За словами джерела, Найєм кілька років намагався педалювати тему надання статусу “політичних біженців” своїм родичам з Афганістану, однак, з різних причин вони отримували відмову. Але після того, як у 2014 році він увійшов до складу владної партії БПП, Мустафа отримав важелі впливу і зв’язки для лобіювання власних інтересів. При цьому він “пачками” оформлює статус “політичних біженців” людям, які не пройшли перевірку, або мають сумнівне минуле. Так, як відомо, більшість представників племені пуштунів, до яких належить і Найєм, входять до терористичної організації “Талібан”, яка активно підтримувала зв’язки з Аль-Каїдою і, фактично, довгий час була його складовою. А народний депутат, користуючись владними повноваженнями, спробував нівелювати міжнародні правила перевірки, і через своїх людей у структурах МВС зміг “оминути” перевірку у міжнародній базі даних терористів та людей, які з ними співпрацювали.

Які причини подібного вчинку народного депутата – складно сказати. Однак, судячи з усього, Мустафа Найєм не зупиниться на сотні родичів і буде перевозити до України нових знайомих та представників клану, яким нададуть не лише громадянство, а й державне утримання як “політичним біженцям”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я