На голову Новини Найбільший мобільний оператор отримав доступ до України

Найбільший мобільний оператор отримав доступ до України

210
0

На український мобільний ринок виходить оператор Lycamobile.

Найбільший оператор Lycamobile домовився з мобільною донькою Укртелекому про оренду стільникових потужностей. Компанія отримала ліцензії і планує почати роботу вже в найближчій перспективі,  передає  znaj.ua

Про це повідомила прес-служба віртуального оператора. Компанія Lycamobile отримала копію ліцензії ТриМоб. Остання є 3G-підрозділу найбільшого оператора Укртелекому. У Lycamobile вже є всі правові підстави для початку діяльності.

“Ми раді повідомити про отримання ліцензування в Україні та партнерство з Укртелекомом і 3Mob. Це дозволить нам розширити пропозицію нашого сервісу в регіоні в найближчі тижні”, – розповів голова Lyca Group Алліраджа Субаскаран.

Компанію Lycamobile заснували в 2006 році. На сьогоднішній день оператор обслуговує 15 мільйонів користувачів і охоплює п’ять континентів. Компанія надає послуги в Австрії, Бельгії, Данії, Франції, Німеччини, Ірландії, Італії, Македонії, Нідерландах, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Великобританії, України, Гонконгу, Тунісі, США та Австралії.

Особливість оператора в тому, що він не має власної інфраструктури. Він домовляється про оренду потужностей у інших стільникових компаній і надає послуги під власним брендом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я