На голову Економіка «Нафтогаз» готовий забезпечити єдину ціну на газ під час карантину!

«Нафтогаз» готовий забезпечити єдину ціну на газ під час карантину!

82
0

У рамках тарифного плану «Місячний» 

Довідка
Ціна на газ змінюється щомісяця (ціна публікується за 5 днів до початку місяця поставки). Це базовий тариф, який підключається усім клієнтам автоматично.

компанія може забезпечити споживачів газом за ціною 6,99 грн за куб. м до завершення карантину або опалювального сезону. Для клієнтів, які оформили тарифний план «Річний» 

Довідка
Цей тарифний план дає можливість отримати необхідний об’єм газу, який клієнт споживає впродовж року, без передплати. За умовами «Річного» тарифного плану клієнту пропонують сплачувати за природний газ протягом 12 місяців за фіксованою щомісячною ціною. Із 1 січня 2021 року «Нафтогаз» призупинив дію цього тарифу для нових клієнтів.

, вартість газу не зміниться і становитиме 4,73 грн, 5,24 грн чи 6,45 грн за куб. м, відповідно до умов договорів.

Також компанія «Нафтогаз» як постачальник «останньої надії» 

Довідка
Якщо інший постачальник газу «зникає», споживач може звернутися до «Нафтогазу» як до «останньої надії» й укласти договір на постачання газу.

готова прийняти всіх побутових споживачів, постачальник яких не зможе або відмовиться постачати газ за регульованою ціною.

Як підкреслив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, рішення про впровадження державної регульованої ціни є тимчасовим і не означає, що уряд відмовляється від розвитку ринку газу в Україні.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів планує на період карантину або до кінця опалювального сезону запровадити державне регулювання тарифів на газ. «Державна ціна» має становити 6,99 гривні за кубометр газу.

Джерело

#влада #КМУ #нафтогаз #тарифи #шмигаль