На голову Економіка Нацрегулятор удосконалив процедуру встановлення тарифів на виробництво, транспортування і постачання тепла!

Нацрегулятор удосконалив процедуру встановлення тарифів на виробництво, транспортування і постачання тепла!

166
0
На Вишгородщині обмежать теплопостачання (ФОТО)Метою прийняття змін є подальше удосконалення нормативно-правових актів НКРЕКП у частині тарифоутворення в сфері теплопостачання.
Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг, внесла зміни в процедуру встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання, про це повідомила пресслужба Нацрегулятора.
“Метою прийняття змін є подальше удосконалення нормативно-правових актів НКРЕКП у частині тарифоутворення в сфері теплопостачання”, – йдеться у повідомлені.
Зміни в процедуру передбачають деталізацію вимог до оформлення заяв про встановлення тарифів у залежності від необхідних підстав. Зокрема, визначено комплекти документів, які додаються до заяви, в залежності від наступних підстав:
– повного перегляду усіх складових структури тарифів;
– перегляду тарифів за спрощеною процедурою у разі виконання всіх обов’язкових умов;
– збереження тарифів на новий регуляторний період на рівні чинного, якщо обсяг витрат не змінився;
– коригування окремих складових структури тарифів;
– актуалізація структури тарифів шляхом перерозподілу витрат між окремими статтями без зміни рівня тарифів;
– встановлення тарифів на транспортування теплової енергії інших власників тепловими мережами ліцензіата без перегляду тарифів на теплову енергію для власних споживачів.
Зміни в процедуру передбачають також зміну 1 листопада планованого періоду щорічного терміну подання ліцензіатом в НКРЕКП заяви про встановлення тарифу.

Ще одна зміна допускає можливість перегляду тарифу в разі зміни приєднаного теплового навантаження, що перевищує 5% від врахованого. 

Джерело

#влада #НКРЕКП #тарифи #корупція