На голову Новини Нацкомісія встановила новий тариф на воду для Києва

Нацкомісія встановила новий тариф на воду для Києва

168
0

У столиці підвищать тариф на централізоване водопостачання та водовідведення. Здорожчання послуг відбудеться на рівні майже 40%.

У столиці підвищать тариф на централізоване водопостачання та водовідведення. Здорожчання послуг відбудеться на рівні майже 40%.

 

 

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг підвищила тариф на централізоване водопостачання та водовідведення для ПАТ «Київводоканал» на 37,2%. Таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні Нацкомісію, передає ««РБК-Україна».

 

Тож з 1 травня за водопостачання та водовідведення «Київводоканал» платитиме 10,24 грн/куб. м. Раніше тариф становив 2,78 грн за 1 кубометр.

 

Зокрема, за холодне водопостачання встановлено тариф 5,42 грн за кубометр, а за водовідведення 1 куб. м встановлено ціну на рівні 4,82 грн.

 

У Нацкомісії зауважили, що в тариф уже закладено витрати пов’язані з обслуговуванням лічильників води.

 

Згідно з рішенням НКРЕКП «Київводоканал» також зобов’язаний опублікувати на своєму сайті структуру тарифу та детально пояснити кожну його складову.

 

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, українці за січень-лютий 2015 року заплатили майже 10 мільярдів гривень за житлово-комунальні послуги. Проте, у лютому заборгованість населення збільшилась приблизно на 2% порівняно з січнем цього року.

 

Джерело: Україна комунальна

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я