На голову Новини Нацгвардія спростувала чергову брехню російських ЗМІ

Нацгвардія спростувала чергову брехню російських ЗМІ

183
0

 Сили Національної гвардії України, які задіяні в заходах АТО, не виконують будь-яких службово-бойових завдань на території міста Донецька.

 Сили Національної гвардії України, які задіяні в заходах АТО, не виконують будь-яких службово-бойових завдань на території міста Донецька.

Про це йдеться у спростуванні прес-служби Національної гвардії України.

Зокрема, командування Національної гвардії України категорично спростовує інформацію, яка була оприлюднена в декількох ЗМІ стосовно нібито «погроз з боку силовиків в адресу мирного населення м. Донецька (розстрілу поранених у Донецькій обласній клінічній лікарні імені М. І. Калініна), а також обмеження пересування громадян за межі населеного пункту».

«Розповсюдження інформації, яка не відповідає дійсності та дискредитує діяльність військовослужбовців Національної гвардії України, впливає на свідомість громадян та перекручує перебіг подій», – наголошують у Нацгвардії.

Вкотре звертаємося до незалежних ЗМІ з вимогою користуватися інформацією із офіційних та достовірних джерел. Розповсюдження неправдивої інформації у складний для країни час є нічим іншим, як спробою загострити суспільно-політичну обстановку та перекласти відповідальність за вчинення правопорушень на правоохоронців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я