На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ НАБУ закрило справу про незаконні статки Антона Геращенка!

НАБУ закрило справу про незаконні статки Антона Геращенка!

184
0

Національне антикорупційне бюро закрило провадження стосовно джерел збагачення народного депутата від “Народного фронту” Антона Геращенка! Хто б сумнівався! Ви ж знаєте, що міністр МВС Аваков теж з “Народного фронту” Яценюка? Тепер вам все ясно?…

“Детективи національного антикорупційного бюро не знайшли ознак злочину у справі народного депутата Антона Геращенка, який живе в квартирі, орендованій тестем-пенсіонером”, – зазначають журналісти.

 

 
 

Слідство не змогло перевірити доходи тестя, який стверджує, що кошти на недешеве майно він заощадив у 1991-1996 під час роботи на ТОВ “Азов-Бюро”, а також від набуття спадщини.

Йдеться про оренду квартири за 3 тис доларів на місяць та купівлю двох автомобілів.

Нагадаємо:

Журналісти з’ясували, що Антон Геращенко орендує квартиру в Києві площею 200 квадратів за гроші свого тестя Олексія Шамбура.
За даними розслідувачів, 62-річний тесть до 2016-го року не отримував доходу, а після 2016-го отримав близько 270-ти тисяч гривень за підприємницьку діяльність і не міг сплачувати близько 3-х тисяч доларів щомісяця за оренду житла. Сам Антон Геращенко орендувати квартиру не міг – в декларації його дохід – більше 100 тисяч гривень на рік.
Пізніше суд зобов’язав НАБУ розпочати розслідування стосовно джерел збагачення Геращенка…. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я