На голову Новини НАБУ закрило останню справу про незаконне збагачення! ТАКИЙ ФІНАЛ КЕРУВАННЯ ПОРОШЕНКА!!!

НАБУ закрило останню справу про незаконне збагачення! ТАКИЙ ФІНАЛ КЕРУВАННЯ ПОРОШЕНКА!!!

117
0

Що б не обіцяв перед виборами Народу України Петро Поошенко, але є неспростовні ФАКТИ його горе-діяльності на посту Президента. І ось один із них! Його депутати проштовхнули через Конституційний суд скасування статті про незаконне збагачення корупціонерів ЯК ПРОТИЗАКОННУ!!!

І саме через це в Національному антикорупційному бюро не лишилося жодної справи щодо незаконного збагачення!!! БО ПОЗАКРИВАЛИ ГЕТЬ ВСІ!!!

Про це повідомляє прес-служба НАБУ у Facebook.

“Відсьогодні в НАБУ більше немає справ про незаконне збагачення. Через рішення Конституційного суду повністю закриті 26 кримінальних проваджень, і 37 — в частині ст.368-2 КК України (незаконне збагачення)”, – кажуть в бюро.

За даними антикорупційного органу, загальна сума статків, законність походження яких досліджували детективи НАБУ в цих справах, становила близько 500 мільйонів гривень.

 “Найчастіше йшлося про доходи та майно народних депутатів, прокурорів, посадовців центральних органів влади та суддів”, – зазначають в НАБУ.

Нагадаємо:

  • 26 лютого 2019 Конституційний суд визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення.
  • Суд вирішив, що положення статті не відповідають принципам верховенства права та презумпції невинуватості. Зокрема, стаття про незаконне збагачення нібито зобов’язує самого підозрюваного довести законність його статків.
  • Кримінальну відповідальність за незаконне збагачення запровадили у 2015 році. Це було однією з вимог ЄС на виконання Плану дій з візової лібералізації, а також одним із зобов’язань України перед МВФ, закріпленим меморандумом.
  • Підозри за цією статтею повідомили екс-виконувачу обов’язків голови Державної фіскальної служби Мирославу Продану, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, екс-чиновнику Генпрокуратури Дмитру Сусу, екс-військовому прокурору сил АТО Костянтину Кулику.
  • Скасування статті не підтримали 4 з 18 суддів Конституційного суду. Троє з них також виступили за відставку Станіслава Шевчука з посади голови КС.

То ЩО далі , Петро??? ДАВАЙ ВЖЕ ДОСВДОС!!! Їдь на Мальдіви чи в Ростов!…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я