На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ НАБУ відтепер може прямо співпрацювати з антикорупційними органами інших держав!

НАБУ відтепер може прямо співпрацювати з антикорупційними органами інших держав!

163
0

Президент Володимир Зеленський доручив Міністерству закордонних справ невідкладно поінформувати Раду Європи та Організацію Об’єднаних Націй, що Національне антикорупційне бюро України може прямо співпрацювати й контактувати з антикорупційними органами інших держав.

ЧОМУСЬ за президентства олігарха Петра Порошенка це робити було чи то не дозволено, чи то заборонено…

Зеленський зазначив, що за законом “Про Національне антикорупційне бюро України” та Кримінальним процесуальним кодексом, НАБУ наділено повноваженнями центрального органу з міжнародної співпраці у розслідуванні кримінальних проваджень.

Тобто Бюро може напряму комунікувати з міжнародними партнерами щодо розслідування корупційних діянь, надсилати та отримувати запити про міжнародну правову допомогу.

“Проте через відсутність політичної волі з боку колишнього Президента України та з метою перешкоджання роботі НАБУ реалізація повноважень Бюро здійснювати міжнародну співпрацю блокувалася”, – заявляє прес-служба нового президента.

Зеленський доручив невідкладно повідомити депозитаріїв міжнародних багатосторонніх договорів про визнання Україною з 25 січня 2015 року НАБУ центральним органом (разом із Міністерством юстиції та Генеральною прокуратурою) у сфері міжнародно-правової співпраці у кримінальних провадженнях, “надіславши відповідні заяви до шести визначених міжнародних багатосторонніх договорів, учасником яких є Україна”

Ну, українські корупціонери, пристебніться… Починаються “гойдалки”!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я