На голову Новини НАБУ відкрило справу.11 нардепів звинуватили Порошенко відмиванні доходів!

НАБУ відкрило справу.11 нардепів звинуватили Порошенко відмиванні доходів!

583
0

У грудні в НАБУ звернулися 11 парламентарів. Вони повідомили про можливий злочин не тільки Петром Порошенко, а й особами з його оточення. Незважаючи на те, що депутати заявили в відомство про це 17 грудня, НАБУ не внесло відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Тепер за рішенням суду, НАБУ зобов’язана відкрити справу проти Порошенка. Правоохоронці будуть розслідувати виробництво за двома статтями Кримінального кодексу України: за п’ятої частини статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та по третій частині статті 209 (відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом) Кримінального кодексу.

Справи, в яких фігурує Порошенко:

1. Перехід українських кораблів через Керченську протоку, яка спричинила ескалацію конфлікту з Росією, введення воєнного стану на території України з метою можливої ​​узурпації влади.
2. Захоплення державної влади і підробка при цьому офіційних документів при внесенні подання на призначення прем’єр-міністра України Гройсмана, у разі відсутності коаліції у Верховній Раді.Картинки по запросу "фото порошенка в тюрмі з гройсманом""3. Передбачувана втрата матеріальних носіїв секретної інформації, що містять державну таємницю (ситуативна кімната).
4. Незаконне переправлення через державний кордон України з використанням завідомо підроблених документів (Мальдіви).
5. Незаконне затримання М.Саакашвілі і незаконне переміщення його за межі території України в Республіку Польща.
6. Організація і незаконне переправлення М.Чауса через державний кордон України до Республіки Молдова.
7. Скасування рішення голови Первомайської райдержадміністрації Миколаївської області щодо зарахування земельної ділянки в межах території Ленінської сільської ради до земель запасу державної власності.
8. Ухилення від сплати податків і подальша легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, при продажу ЗАТ “Завод” Кузня на Рибальському “.Картинки по запросу "фото порошенка в тюрмі з Кузнею на рибальському""
9. Ухилення від сплати податків і подальша легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, під час операції з купівлі-продажу ТОВ “Телеканал” Прямий “.
10. Протиправне заволодіння майном бази відпочинку “Івашка” Українського товариства сліпих посадовими особами ТОВ “Союз-Інвест”.
11. Неправомірне вплив на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя в період березня-травня 2019: проведення конкурсу в короткі терміни і постанови можливо незаконних рішень про зміну порядку проведення конкурсу.Картинки по запросу "фото порошенка в тюрмі з Кузнею на рибальському""
12. Зловживання службовим становищем та втручання в діяльність суддів судів України шляхом несвоєчасного призначення їх на посаду, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді безпідставної виплати коштів з Державного бюджету України на виплату їм заробітної плати.
13. Втручання в діяльність суддів Окружного адміністративного суду м Києва з боку Президента України, членів РНБО щодо рішення про скасування націоналізації “Приват Банку”.

Джерело

#корупція#тюрма#порошенко