На голову Новини НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо 5-го Президента України Петра Порошенка!

НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо 5-го Президента України Петра Порошенка!

636
0

Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження у зв’язку з рішенням Вищого антикорупційного суду щодо п’ятого президента України Петра Порошенка. Про це повідомили в Управлінні зовнішніх комунікацій НАБУ.


“На виконання ухвали слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 9 січня 2020 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальні правопорушення, викладені у заяві народних депутатів України, і розпочато досудові розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна — ред.), ч.3 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом- ред. )КК України за обставинами викладеними у вищесказаній заяві”, — йдеться у відповіді на запит.
Раніше ДБР оприлюднило перелік справ, у яких фігурує Порошенко… Це біля 15 справ!

Світлина від Віктор Малиновський.Державне бюро розслідувань готує матеріали для примусового приводу п’ятого президента України Петра Порошенка на допит у якості свідка… Бо скільки його вже не викликали, а він все не приходить… Мабуть, “чуйка” таки ще працює…

Як думаєте посадять Порошенко ???
#ГолосНароду #Україна #РухВетеранівПенсіонерів #Порошенко