На голову Новини НАБУ ПОРУШИТЬ КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ ПРОТИ ГРОЙСМАНА І ГРИНЕВИЧ!

НАБУ ПОРУШИТЬ КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ ПРОТИ ГРОЙСМАНА І ГРИНЕВИЧ!

294
0

Голову уряду Володимира Гройсмана та міністра освіти Гриневич підозрюють у службовій недбалості та зловживанням владою!!!

Солом’янський районний суд Києва зобов’язав Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) порушити кримінальні справи стосовно прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра освіти Лілії Гриневич.

Про це 17 січня 2019 повідомляється  з посиланням на рішення суду від 29 грудня 2018 року.

7 грудня 2018 року заявник повідомив НАБУ про те, що Гройсман скоїв правопорушення за ст. 367 (службова недбалість) і ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Також повідомлялося про вчинення Гриневич правопорушень по ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) і ст. 366 (службове підроблення) КК України.

При цьому відомості про вчинення кримінальних злочинів до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено ЧОМУСЬ не було! Після чого заявник звернувся зі скаргою до Солом’янського райсуду.

Таким чином, слідчий суддя, заслухавши пояснення адвоката та дослідивши матеріали справи, ухвалив, що скарга підлягає задоволенню.

Згідно з рішенням суду, НАБУ має внести в ЄРДР відомості про кримінальні правопорушення, які надав заявник…

Далі точно буде… 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я