На голову Новини НАБУ і прокуратуру розсудить Служба безпеки

НАБУ і прокуратуру розсудить Служба безпеки

98
0

Розслідування інциденту між відомствами для неупередженості слідства передали в СБУ.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив про передачу всіх розслідувань щодо інциденту між співробітниками НАБУ і Генпрокуратури в СБУ для неупередженості слідства. Про це він повідомив на спільному брифінгу з главою НАБУ Артемом Ситником, передає korrespondent.net

“Для того, щоб слідство щодо цього інциденту було об’єктивним, за пропозицією директора НАБУ Ситника я як генеральний прокурор, використовуючи дані мені повноваження, передаю все порушені щодо цього інциденту провадження … в СБУ”, – заявив Луценко.

Він зазначив, що в конфлікті між відомствами є ознаки правопорушень з обох сторін.

“Я, як генпрокурор, вважаю, що є ознаки правопорушень з боку всіх сторін конфлікту”, – заявив Луценко.

Він наголосив, що події, які відбулися, є неприпустимими, і буде зроблено все, щоб подібного не повторилося. Зокрема, силовики домовилися інформувати один одного в разі застосування спецназу.

У свою чергу, Ситник заявив, що негласні слідчі дії НАБУ проводилися в рамках закону, і висловив надію, що розслідування буде швидким і прозорим.

Нагадаємо, раніше в ГПУ заявили, що 12 серпня спецназ НАБУ побив кількох їхніх співробітників. У Бюро заявили, що виникла “позаштатна робоча ситуація”, яку вже залагоджено.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я