Війна На засіданні Ставки ухвалили рішення щодо Бахмута

На засіданні Ставки ухвалили рішення щодо Бахмута

279
0

Члени Ставки заслухали доповіді головнокомандувача ЗСУ та командувачів оперативно-стратегічних угруповань військ про актуальну ситуацію на фронті.

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача. Було ухвалено рішення про подальше утримання та захист міста Бахмут, повідомляється на сайті глави держави у вівторок, 15 березня.
Вказано, що сьогодні члени Ставки заслухали доповіді головнокомандувача ЗСУ та командувачів оперативно-стратегічних угруповань військ щодо актуальної ситуації на фронті.
“Розглянувши хід оборонної операції на Бахмутському напрямку, всі члени Ставки висловили спільну позицію щодо подальшого утримання та захисту міста Бахмут”, – йдеться у повідомленні.
На засіданні також було проаналізовано забезпечення озброєннями та боєприпасами підрозділів на передовій. Окремо обговорювалися темпи та обсяги надходження техніки та озброєння від партнерів союзників та їх подальший розподіл по військах.
Раніше у Міноборони закликали не вірити фейкам на тему боїв за Бахмут. Їхня мета – посіяти в українському суспільстві дискусію про те, чи варто захищати місто “будь-якою ціною”, а також недовіру до людей, які приймають військові рішення.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я