На голову Новини На Ягодині вже наторгували на 3,4 мільярда доларів

На Ягодині вже наторгували на 3,4 мільярда доларів

150
0

 За сім місяців цього року товарообіг з Польщею склав 3,4 мільярда доларів США,- Анатолій Макаренко. Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області.

 За сім місяців цього року товарообіг з Польщею склав 3,4 мільярда доларів США,- Анатолій Макаренко. Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області.
 

Про це повідомив заступник Голови Державної фіскальної служби України Анатолій Макаренко під час робочої зустрічі з Головою митної служби Польщі Яцеком Капіцею, яка відбулася днями на території міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин-Дорогуськ». Посадові особи митних відомств України та Польщі обговорили питання розвитку митної інфраструктури, боротьби з контрабандою та спільного митного контролю.
Анатолій Макаренко підкреслив, що зустріч між головами митних відомств двох країн є стратегічно важливою.

«Зміни до Кодексу Шенгенських кордонів дозволили країнам-членам ЄС створювати спільні пункти пропуску з країнами-сусідами, в тому числі, і на їх території – це дуже важливий для нас елемент митної інтеграції. Тільки за січень – липень цього року товарообіг з Польщею склав 3,4 млрд. дол. США»,-зазначив заступник Голови ДФС України.

Окрім цього, головні митники країн-сусідів обмінялися інформацією про ситуацію в пунктах пропуску на українсько-польському кордоні, домовилися активізувати співпрацю та обговорили актуальні питання взаємодії митних служб Республіки Польща та України.
Підсумовуючи, Анатолій Макаренко подякував учасникам зустрічі за конструктивний і відкритий діалог.

 

Джерело: Під прицілом

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я