На голову Новини На Волині пройшла чергова фаза навчання “Літня гроза – 2016” (ФОТО)

На Волині пройшла чергова фаза навчання “Літня гроза – 2016” (ФОТО)

107
0

За задумом навчань, визначенні підрозділи бригад Високомобільних десантних військ, після здійснення з місць постійної дислокації багатокілометрових маршів комбінованим способом, прибули у заданий район.

Після чого, воїни-десантники при підтримці авіації повітряних сил розпочали виконувати завдання за призначенням із бойовими стрільбами.

Як повідомив Генеральний штаб ЗСУ, навчання проходили на авіаційному полігоні Повурськ.

{gallery}2016{/gallery}

Спочатку екіпажі бойових літаків різних родів авіації успішно здійснили практичне застосування авіазасобів ураження по визначених наземним цілям, згодом було здійснено десантування бойової техніки та особового складу з літаків Іл-76 та Ан-26. Варто зазначити, що за задумом, десантування проходило в умовах щільної протидії “ворожої” ППО.

Десант захоплював та виводив з ладу об’єкти противника, із подальшим переходом до рейдових дій в тилу умовного противника.

За ходом злагоджених дій десантників та військових пілотів спостерігали начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко, командувач ВДВ генерал – майор Михайло Забродський, командувач ПС генерал-лейтенант Сергій Дроздов.

Довідково: з початку тижня у Збройних Силах України під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка на всіх полігонах та у визначених районах триває активна фаза широкомасштабних комплексних командно-штабних навчань «Літня гроза – 2016» із залученням усіх родів і видів ЗСУ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я