На голову Новини На Вінниччині затримано бойовика “ІДІЛ”

На Вінниччині затримано бойовика “ІДІЛ”

126
0

Реалізуючи основні завдання, покладені на Службу безпеки України законодавством, співробітники УСБУ у Вінницькій області минулого тижня припинили діяльність в регіоні прихильника терористичної організації «Ісламська держава».

Співробітниками СБУ в ході проведених слідчих дій в помешканні іноземця, який тимчасово проживає у м. Вінниці та підозрюється у причетності до незаконного переправлення через державний кордон України членів терористичної організації «Ісламська Держава», вилучено незареєстрований револьвер з набоями до нього, холодну зброю, паспорти громадян республік колишнього Радянського Союзу, значну кількість радіодеталей.

Крім того, на вилучених жорстких дисках виявлено детальні інструкції з виготовлення саморобних вибухових пристроїв та отруйних речовин. Встановлено, що даний громадянин брав участь у військовому конфлікті в Сирійській Арабській Республіці на стороні бойовиків ІД та перебуває у розшуку за підозрою у терористичній діяльності. Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 КК України.

За інформацією: прес-група УСБУ у Вінницькій області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я