На голову Новини На Вінниччині влада дозволила відстріл бродячих собак і котів!!! Жити по-новому! По-звірячому!

На Вінниччині влада дозволила відстріл бродячих собак і котів!!! Жити по-новому! По-звірячому!

320
0

Ви любите тварин? Котів і собак? А ось чиновники з міської ради Гнівані Вінницької області чомусь ні!

Мабуть їх усіх було покусано у дитинстві… Звідси і таке недобре АНТИморальне рішення – дати дозвіл вбивати тварин!!! І чим тоді такі “люди у владі” відрізняються від диких тварин?

На Вінниччині, у містечку Гнівань, міська рада дозволила відстріл бродячих котів і собак. Такі радикальні заходи вживатимуться через загрозу масового захворювання на сказ, що склалась у Гнівані та прилеглій місцевості. Про це йдеться на сайті Гніванської ОТГ.

На території цієї громади вже зафіксовано 4 випадки сказу серед домашніх тварин. Аби запобігти подальшому розповсюдженню цієї смертельної небезпеки, влада вирішила вдатись до радикальних заходів. Адже якщо цю напасть не локалізувати, вона може поширюватись лавиноподібно. У зв’язку з цим у Тиврівській райдержадміністрації було терміновано скликано засідання Надзвичайно Протиепізоотичної комісії. Порадившись, члени комісії розробили План негайних заходів по запобіганню розповсюдження сказу.

Домашнім – щеплення, безпритульним – як вийде… Скоріш за все – КУЛЯ !!!

Зокрема, в ньому йдеться про те, що на території ОТГ мають провести обстеження усіх домашніх тварин та всім зробити щеплення від сказу.

Крім того, на території Гніванської міської ради мають провести відлов безпритульних бродячих котів і собак. Що з ними робитимуть після відлову – невідомо. Можливо, помістять у карантин…

У наступному пункті також є чітка вказівка щодо того, як чинити із бродячими тварин, які скупчуються на міському кладовищі.

«На кладовищах та угіддях, що їх оточують, Гніванської міської ради провести відстріл бродячих собак, котів, лисиць, незалежно від строків полювання. До проведення відстрілу залучити єгерів РО УТМР»

І як відреагує громадськість?

Чи людям ТАКІ рішення влади байдужі?…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я