На голову Новини На Вінниччині все містечко виступило проти однієї сім’ї (ФОТО)

На Вінниччині все містечко виступило проти однієї сім’ї (ФОТО)

146
0

Вже третій день в Іллінцях триває безстрокова акція проти свавілля влади. Місцеві мешканці прийшли до адміністрації з шинами і збираються їх палити.

Вже третій день в Іллінцях триває безстрокова акція проти свавілля влади. Місцеві мешканці прийшли до адміністрації з шинами і збираються їх палити.

 

На думку іллінчан, місцева влада покриває Яременків – сім’ю бізнесменів, котрі орендують у місці ставок і нікого з жителів до нього не підпускають. За словами людей, підприємці ще й погрожують фізичною розправою усім охочим порибалити чи скупатися в ставку, двох чоловіків уже відгамселили за це. А одному із активістів, який виступив проти орендаря, нещодавно хтось підпалив машину. Чоловік вважає, що все це через ставок.

 

– Мені неодноразово погрожували,- говорить власник автівки Ярослав Максим’як,- При свідках мені в обличчя сказали, що спалять машину, якщо я не перестану цим займатися.

 

Орандарі ж факти підпалу і погроз заперечують.

 

Тепер іллінчани вимагають у мера повернути ставок у власність громади. Іллінецький міський голова Сергій Яременко каже, що немає таких повноважень. Договір можна розірвати лише при доказі наявності грубих порушень договору. Жителі Іллінців ж вимагатимуть у міського голови піти у відставку, якщо він не наведе лад у місті і обіцяють збиратися під адміністрацією кожного дня.

 

WxuE8BnSlGE 6bQc-3zqVW0 cK0QCINbpSE

ZfhOeVnAP4E ZP4AGGF4n-o

 

 

Джерело: i-vin

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я