На голову Новини На Вінниччині обговорювали проблеми підприємців

На Вінниччині обговорювали проблеми підприємців

135
0

«Прийняття нового податкового кодексу стало черговим випробуванням для представників малого та середнього бізнесу. Адже всі успішні країни їдуть шляхом зниження податкового навантаження з метою активізації підприємницької діяльності, в той час як українські можновладці навпаки перекладають всі проблеми на плечі бізнесу» – зазначив Віктор Малиновський підчас робочої зустрічі з народним депутатом України, головою комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Н.Ю. Королевською. 

  ВІДЕО-ІНТЕРВ’Ю

 «Прийняття нового податкового кодексу стало черговим випробуванням для представників малого та середнього бізнесу. Адже всі успішні країни їдуть шляхом зниження податкового навантаження з метою активізації підприємницької діяльності, в той час як українські можновладці навпаки перекладають всі проблеми на плечі бізнесу» – зазначив Віктор Малиновський підчас робочої зустрічі з народним депутатом України, головою комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Н.Ю. Королевської.

На порядок обговорення в конференц-залі Вінницького готелю «Затишок» були винесені питання податкового законодавства, захисту прав підприємців, протидія неконтрольованому зростанню цін на продукти харчування та комунальні платежі.

«Податковий кодекс ігнорує інтереси підприємців, і саме тому 19 травня в Києві має відбутись другий підприємницький Майдан. Долучитись до якого повинні всі не байдужі до свого майбутнього люди» – підкреслила пані Королевська. Також Наталя Юріївна запропонувала свій варіант до закону про спрощену систему оподаткування, зокрема в частині збереження можливостей до роботи юридичних осіб з фізичними особами підприємцями.

 

Почесний голова Вінницької незалежної профспілки "Голос Народу" Віктор Малиновський висловив свою точку зору на внутрішньодержавні процеси України.

 

Присутні звернули окрему увагу на невідповідність тарифної політики в різних регіонах України. Та підкреслили системний характер зловживання з боку органів місцевого самоврядування при встановленні комунальних тарифів. «Чому в Вінниці опалення в рази дорожче ніж в Києві? Невже мешканці нашого міста більш заможні та платоспроможні ніж кияни ?» – обурювались учасники зустрічі.
По результатам зустрічі, представники парламенту, влади та профспілок зійшлись на думці, що чинна редакція Податкового кодексу потребує ретельного перегляду з метою забезпечення умов для сталого розвитку економіки, нормальних умов для ведення малого та середнього бізнесу, збереження старих і створення нових робочих місць.

 
Наталя Королевська надала ексклюзивне інтерв’ю газеті «Голос народу +».

На запитання про проблематику з виплатою по лікарняним листкам вона відповіла нам наступне:

 

 

Яка позиція політика по питанню консолідації України в економічні таможенні союзи та які перспективність таких об’єднаннь для держави?

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я