Новини На українській Луганщині знешкодили три підземні нафтопроводи через кордон з Росією. (ВІДЕО),...

На українській Луганщині знешкодили три підземні нафтопроводи через кордон з Росією. (ВІДЕО), ФОТО

350
0

Контрабанда пального здійснювалася за допомогою прихованих під землею комунікацій.

У Міловському районі Луганської області проведено спецоперацію із знешкодження підземних нафтопроводів, прокладених контрабандистами через російсько-український кордон.

Як повідомляє прес-служба СБУ, 23-25 липня правоохоронці виявили та ліквідували три канали нелегального переміщення паливно-мастильних матеріалів з Росії до України.

Контрабанда пального здійснювалася за допомогою прихованих під землею комунікацій довжиною понад 500 метрів кожна, через які нафтопродукти надходили на спеціальні бази накопичення.

 

На українській Луганщині знешкодили три підземні нафтопроводи через кордон з Росією - фото 1

 

“Дві з них знаходилися в селищі Мілове на одній вулиці, третя – в селі Червона Зірка цього ж району. Втім, як з’ясували співробітники СБУ, і бази, і трубопроводи належали трьом різним злочинним угрупованням, які конкурували між собою за можливість отримувати контрабандне паливо від російського криміналу. За попередніми приблизними підрахунками, прибуток кожної із злочинних груп сягав півмільйона гривень на місяць”, – йдеться у повідомленні.

Підземні трубопроводи знищені. Контрабандне дизельне пальне та насосне обладнання вилучено. За фактом контрабандної діяльності порушено кримінальне провадження за ст. 201 Кримінального кодексу України.

Коло причетних до злочину визначено. Наразі Службою безпеки допитуються свідки та можливі організатори контрабандних каналів.

“Проводяться оперативні та слідчі заходи для вивчення зв’язків контрабандистів, у тому числі з представниками т.зв. “ЛНР” та членами диверсійно-терористичних формувань, знешкоджених у Міловському районі, які були причетні до організації низки вибухів на цивільних та військових об’єктах району”, – зазначається у повідомленні.

 

Джерело: dn.depo.ua

[iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/BhakONVUS0M?feature=player_embedded” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я