На голову Новини На територіях підконтрольних "ЛНР" заборгованість по пенсіях досягла 2,7 млрд грн

На територіях підконтрольних "ЛНР" заборгованість по пенсіях досягла 2,7 млрд грн

135
0

 На території, контрольованій "ЛНР", склалася критична ситуація з виплатами пенсій. На цьому наголосив голова Луганської ОДА Геннадій Москаль

 На території, контрольованій "ЛНР", склалася критична ситуація з виплатами пенсій. На цьому наголосив голова Луганської ОДА Геннадій Москаль
 
 
 
 
 "Доставити кошти туди неможливо, філіали Укрпошти захоплені бойовиками й не працюють, усі кошти, раніше спрямовані на соціальні виплати, викрадені. Банківська система паралізована, банкомати не працюють. Заборгованість по пенсіях на території ЛНР складає 2,7 мільярда гривень.
 

Так званий місцевий уряд ніяких зарплат і пенсій не виплачує, тому пенсіонери, а також ті, хто має право на оформлення пенсії, через гуманітарні коридори в масовому порядку переїжджають на контрольовану українським урядом територію для переоформлення пенсій", — повідомив голова Г.Москаль.

За його словами, найбільше навантаження йде на пенсійні фонди Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного, куди щодня звертається від однієї до двох тисяч людей. Обласний пенсійний фонд на контрольованій Україною території поки не створено, колишнього його керівника знайшли в Харкові, він однією особою представляв весь Пенсфонд Луганської області.

Геннадій Москаль звернувся до голови Пенсійного фонду України з проханням терміново створити управління Пенсійного фонду в Луганській області з дислокацією в Сєвєродонецьку, здійснити його комплектацію працівниками, а також створити окремий підрозділ, який би займався прийомом і обслуговуванням громадян України, що прибувають із зони "ЛНР".

Нагадаємо, у прес-службі Мінсоцполітики повідомляють, що фінансування та виплата пенсій здійснюється у 22 районах і містах Донецької та 13 районах і містах Луганської областей.

 

Джерело: УНН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я