На голову Новини На сайт ЦВК постійно здійснюються хакерські атаки

На сайт ЦВК постійно здійснюються хакерські атаки

177
0

 На сервер Центральної виборчої комісії постійно здійснюються хакерські атаки, які спецслужби намагаються відбивати. Наразі система Вибори працює в штатному режимі.

 На сервер Центральної виборчої комісії постійно здійснюються хакерські атаки, які спецслужби намагаються відбивати. Наразі система Вибори працює в штатному режимі.

 

Про це повідомив журналістам голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Володимир Звєрєв, повідомляє  ЛІГАБізнесІнформ.

 

В.Звєрєв зазначив, що хакерські атаки проводилися не тільки сьогодні вночі, але і раніше. «Спроби втрутитися в роботу системи продовжуються до цих пір, проте служби справляються із завданням захисту системи», – повідомив він.

 

Відповідаючи на питання, наскільки серйозною була атака сьогодні вночі, В.Звєрєв сказав: «Ми впоралися і це головне. Наскільки вона була серйозна – будемо аналізувати». У теж час, за його словами, ця хакерська спроба ніяк не вплинула на обробку даних голосування.

 

Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації також повідомив, що фейкова новина про лідерство в президентських перегонах Дмитра Яроша готувалася до виходу в ефір на російському ТБ в 20:00 . «Це було заздалегідь підготовлено та зберігалося на ресурсах в Росії. Це було представлено так, ніби інформація з’явилася на сайті ЦВК. Насправді, на сайті ЦВК нічого не з’явилося і це наша заслуга. Вони планували, але не вийшло, і вони видали бажане за дійсне», – зазначив В.Звєрєв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я