На голову Новини На Прикарпатті незаконно приватизували 3,6 га земель природного парку

На Прикарпатті незаконно приватизували 3,6 га земель природного парку

143
0

Прокуратурою Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо директора державного підприємства, яка також є начальником одного з відділів Держкомзему.

Через її  зловживання, державним інтересам завдано збитків на 6 млн 85 тис. грн. Про це сьогодні, 20 січня, IA ZIK повідомили в прес-службі прокуратури області.

Встановлено, що посадовець, зловживаючи службовим становищем, у березні 2010 року видала і підписала державні акти на право власності на 12  земельних ділянок загальною площею 3,67 га, які перебували в постійному користуванні Карпатського національного природного парку.

На підставі цього, орган місцевого самоврядування своїм рішенням затвердив проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Такими діями державним інтересам завдано збитки на 6 млн 85 тис. грн.

Крім того, всупереч інтересам служби та з метою одержання неправомірної вигоди для іншої особи, в листопаді 2013 року вона уклала та підписала фіктивний договір із приватним підприємцем, за яким державним підприємством перераховано 60 тис. грн за неіснуючий товар. У подальшому, щоб приховати свої злочинні дії, достовірно знаючи, що цей товар на державне підприємство не надійшов, видала неправдиві документи щодо отримання та використання цих матеріалів і списала їх.

Наразі їй повідомлено про підозру за ч.ч.1,2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я