На голову Новини На Порошенка ДБР передало подання в ГПУ й просить зняти недоторканність!

На Порошенка ДБР передало подання в ГПУ й просить зняти недоторканність!

233
0

Порошенко 17 разів не з’явився на допит до слідчого Державного Бюро Розслідувань і 1 раз не з’явився на допит в Генеральну прокуратуру України! А тому…

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань скерували до Генеральної прокуратури проєкт повідомлення про підозру п’ятому президенту України Петру Порошенкові!

ДжерелоДержавне бюро розслідувань

Дослівно: “Проєкт підозри підготовлено та направлено до прокуратури в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливого неправомірного впливу на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя у березні-травні 2019 року…

Крім цього, слідчі ДБР направили до прокуратури проєкт подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності п’ятого президента України, який є чинним народним депутатом”.

У проєкті підозри йдеться про ч. 3 ст. 109 та ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Перша стаття – це публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до таких дій, вчинені особою, яка є представником влади, або повторно, або організованою групою, або з використанням ЗМІ.

Друга стаття – зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки…

Також вирішується питання про обрання громадянину Порошенко запобіжний захід утримання під вартою за злісну непокору співробітникам правоохоронних органів.

«Громадянин Порошенко зобов’язаний підкориться будь-якому законній вимозі слідчого, як і будь-який інший громадянин України. Він 17 разів проігнорував допити і у відкритій формі послав слідчого на # уй заявивши, що нехай телефонують Хіларі Клінтон і вирішують з нею питання. Громадянин Порошенко буде примусово доставлений до слідчого на наступному тижні в незалежності від побажань Хіларі Клінтон. Вирішується питання про запобіжний захід для гр. Порошенко », – заявили в ДБР!

Після приходу до влади Володимира Зеленського проти колишнього президента Петра Порошенка відкрито низку проваджень, за якими стоїть юрист Андрій Портнов – колишній заступник голови Адміністрації президента при Вікторі Януковичі, знайомий із нинішнім головою Офісу президента Володимира Зеленського Андрієм Богданом.

У команді Порошенка вважають, що директор Державного бюро розслідувань Роман Труба став інструментом у руках Портнова..

Цьому передувало: 2 жовтня ЗМІ повідомляли, що Генпрокуратура готує підозру Порошенку за статтею про зловживання владою. Але тоді директор Держбюро розслідувань Роман Труба заявив, що наразі немає проекту підозри про вчинення злочину Порошенком.