На голову Економіка На польську економіку працюють 2 мільйони українців! Гройсман, то вони ТАК “подорожують”?

На польську економіку працюють 2 мільйони українців! Гройсман, то вони ТАК “подорожують”?

131
0

Поки українська економіка знаходиться у занепаді, мешканці країни змушені шукати кращі заробітки за кордоном. А Гройсман не втомлюється через пресу “вішати лапшу” про все нові “покращення” його уряду! А тим часом…

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович повідомив про те, що на польську економіку працюють два мільйона українців, ще 40 тисяч студентів з України навчаються у польських навчальних закладах.

“За різними оцінками, в Польщі знаходяться вже майже 2 млн українців, які працюють у нас в ключових сферах економіки: будівництві, сільському господарстві, послугах. Ми цінуємо їх зусилля і внесок в розвиток нашої держави”, – сказав Чапутович.

Польський міністр додав, що в 2017 році польські консули видали українським громадянам 1,2 млн віз.

А в Національному банку України наївно прогнозують, що у 2019 році “значно знизиться” інтенсивність трудової міграції з України до Польщі.

Раніше якоюсь пресою повідомлялося, що переважна більшість українських трудових мігрантів (73%) не мають наміру залишатися жити в Польщі! Вірите?

Висновок з цього один: поки Україною бездарно керує Гройсман та Порошенко, ситуація буде погіршуватись і далі! Бо про це кажуть УСІ цифри! А українці і далі їдуть за кордон, бо у нас заробити гідну зарплату майже нереально…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я