На голову Новини На переїзд Зеленського в Український дім потрібно 300 млн грн і 1...

На переїзд Зеленського в Український дім потрібно 300 млн грн і 1 рік!

222
0

В Україні МАСА невирішених проблем і ДУЖЕ ВЕЛИКА діра в бюджеті та сума зовнішнього боргу, а новий Президент Зеленський шукає новий штаб для роботи. За НАРОДНІ гроші!

Перетворення Українського дому в офіс президента можуть почати вже в серпні, на це потрібно близько 300 мільйонів гривень і приблизно 1 рік часу…

Про це на презентації концепції нового офісу президента заявив співавтор проекту, засновник майстерні 33ВY Architecture Іван Юнаков, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“В цілому команда працює близько двох місяців. Ми готуємо технічне завдання для того, щоб проектний інститут, який має доступ до секретної інформації, зміг зробити проект по техзавданню”, – розповів Юнаков. 

За його словами, з урахуванням того, що багато роботи вже зроблено, на всі узгодження проекту треба близько місяця.

“При нормальному фінансуванні терміни реалізації становитимуть 6-10 місяців”, – повідомив Юнаков.

У рамках проекту планують добудувати невелику одноповерхову скляну будівлю, де розмістяться центр прийому громадян та інформаційний центр, і побудувати підземний паркінг. 

 

А також хочуть облаштувати ландшафтну зону і запустити оновлений фонтан.

“У приміщеннях зі старим радянським інженерним обладнанням, які займають майже 4 тис. кв. м, буде зроблений підземний паркінг на 100 машиномісць. Також буде прибудований паркінг для відвідувачів на 34 машиномісця… У центрі атріуму планується звести скульптуру сучасного мистецтва, ми поставили (на візуалізації – ред.) звичайне дерево, але його там не буде”, – сказав Юнаков. 

 

Крім того, за його словами, інфраструктура офісу включатиме спортзали, конференц-зали та public space – два поверхи будуть працювати за принципом коворкінгу. 

Ще два поверхи відведуть під апарат президента. А кабінет самого Володимира Зеленського розміститься на четвертому поверсі. 

 

Загалом офіс президента буде розрахований на 500 робочих місць.

“Для того, щоб туди потрапити, потрібно буде пройти певну реєстрацію, але, думаю, не дуже складну. Там же будуть кафе і ресторан, які будуть обслуговувати коворкінг і працівників офісу”, – розповів архітектор.

Згідно із затвердженою Мінрегіоном вартістю реконструкції адмінбудівель, вартість майбутніх робіт може скласти близько 300 мільйонів гривень, однак, за словами Юнакова, “остаточна сума буде відома після врахування вартості всієї інженерії”.

Нагадаємо:

  • Президент Володимир Зеленський реорганізував Адміністрацію президента на Офіс президента, скоротивши кількість працівників.
  • Він також хоче переїхати з Банкової – можливо, для початку(???), в “Український дім” на Європейській площі.
  • А на Банковій пропонують влаштувати музей – і Національний художній музей України не проти. Не вони ж платитимуть…
  • 20 червня команда президента Володимира Зеленського презентувала концепцію нового офісу: там запланували фонтан з ефектами і місце для протестів… 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я