На голову Новини На Донеччині нібито 89% виборців проголосували за визнання самопроголошеної ДНР

На Донеччині нібито 89% виборців проголосували за визнання самопроголошеної ДНР

175
0

 Один з лідерів донецьких сепаратистів Роман Лягін, який відповідає за підрахунок голосів, заявив, що явка на так званий "референдум" склала 74,87%.

 Один з лідерів донецьких сепаратистів Роман Лягін, який відповідає за підрахунок голосів, заявив, що явка на так званий "референдум" склала 74,87%.

Про це він заявив на брифінгу в неділю, повідомляє журналіст Федір Іваниця у своєму твіттері, пише «УНІАН».

За словами Лягіна, в Донецькій області 89,07 % проголосували за визнання самопроголошеної ДНР, проти – 10,19 % , 0,74 % "бюлетенів" зіпсовані.

Лягін пояснив, що так швидко вдалося підрахувати бюлетені через напружену ситуацію, у тому числі в Красноармійську.

У Донецькій області проживає 3,35 мільйона виборців. Область розділена на 21 виборчий округ де повинні працювати 2425 виборчих дільниць. Зокрема, в Донецьку зареєстровано 706 тисяч виборців, для яких повинен працювати 371 ділянку.

Крім того, Лягін заявив, що вибори президента України у Донецькій області не відбудуться, новий референдум у Донецьку не готується, відділятися вони поки не збираються.

Як відомо, під час голосування людям дозволялося голосувати за кількох людей, було зафіксовано вкидання кількох бюлетенів" однією особою.
Не на всіх "ділянках" були списки, тому всім охочим давали можливість голосувати, незалежно від громадянства.

Крім того, німецький журналіст повідомив, що йому вдалося проголосувати шість разів. Також відомо, що голосування проиходило на вулицях без кабінок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я