На голову Новини На Донбасі знищено 600 підприємств

На Донбасі знищено 600 підприємств

161
0

 В Донецькій та Луганській областях від початку проведення АТО знищено близько 600 підприємств, відновлення яких коштуватиме десятків мільярдів доларів

 В Донецькій та Луганській областях від початку проведення АТО знищено близько 600 підприємств, відновлення яких коштуватиме десятків мільярдів доларів.

Про це заявив голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус:
«396 компаній знищено в Донецькій області, близько 200 компаній знищено в Луганській. Це ті компанії, які відновити швидко не вдасться. Йде мова про фізичне знищення», – сказав Білоус

За його словами, матеріальні втрати, завдані інфраструктурі підприємств через події на сході України є значними, оскільки мова йде про великий промисловий регіон.

«Звичайно, там капітальні вкладення досить значні. І це мільярди доларів. Чи їх 90, чи їх 10, чи 20, треба буде обраховувати, коли скінчиться військова ситуація там і ми зможемо за допомогою фахівців оцінити фактичну шкоду, яка була завдана», – зауважив керівник податкового відомства.

Також він повідомив, що за серпень Україна недоотримала податків із Донецької та Луганської областей на загальну суму понад 900 мільйонів гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я