На голову Новини На Донбасі, з легкої руки Ахметова, підписали Меморандум про порядок і безпеку

На Донбасі, з легкої руки Ахметова, підписали Меморандум про порядок і безпеку

136
0

15 травня, в Маріуполі підписаний багатосторонній Меморандум про порядок і безпеку. 

 15 травня, в Маріуполі підписаний багатосторонній Меморандум про порядок і безпеку.

Як повідомляє прес-служба холдингу «Метінвест», який контролює група СКМ Ріната Ахметова, ініціаторами підписання документа стали керівники металургійних комбінатів імені Ілліча та «Азовсталь» і міський штаб народної дружини.

Документ підписали генеральні директори ММК ім. Ілліча і «Азовсталі» Юрій Зінченко та Енвер Цкітішвілі, міський голова Юрій Хотлубей, в.о. начальника міського управління внутрішніх справ Олег Моргун, представники ветеранських, молодіжних, жіночих, профспілкових організацій Маріуполя, а також лідер прихильників ДНР в Маріуполі Денис Кузьменко.

У Меморандумі закріплені спільні ініціативи щодо забезпечення громадської безпеки в Маріуполі і пропозиції до київської влади.
Наводимо повністю текст Меморандуму повністю:

« 1. Події 9 травня в Маріуполі показали, що збройне протистояння – це шлях до загибелі людей, це шлях в політичний глухий кут. Ці події не повинні повторитися. Наш пріоритет – мир у Маріуполі, спокійне життя міста, забезпечення стабільної роботи промислових та комунальних підприємств. Ідеологічні і політичні розбіжності – це не привід для кровопролиття. Нас об’єднує бажання мирного життя і любов до Маріуполю.

2. Виведення військ з Маріуполя дав початок мирному процесу. Ми підтримуємо і будемо спільно розвивати ініціативи щодо посилення роботи народної дружини. Ми довіряємо міській міліції і підтримуємо боротьбу з мародерством, хуліганством, грабежами на території міста.

3. Потрібно зробити нові кроки з забезпечення миру і порядку в Маріуполі. Ми закликаємо до повної відмови від насильства і роззброєння будь-яких збройних формувань, які з’явилися в місті на хвилі протесту. Лідери ДНР, народні дружини, міліція забезпечують в Маріуполі відмова від будь-яких незаконних дій (насильство, захоплення будівель, застосування зброї).

4. Одночасно ми спільно звертаємося до київської влади з пропозицією прибрати військові блокпости з доріг, що ведуть до Маріуполя. Порядок на в’їздах в Маріуполь повинна забезпечувати міська міліція за підтримки народної дружини.

5. Міська влада забезпечує життєдіяльність Маріуполя, безперебійну роботу міського господарства та інфраструктури.

6. Ми спільно докладемо всіх зусиль до відновлення зруйнованих і пошкоджених будівель, доріг, прибирання міста.

7. Ми зробимо все можливе для увічнення пам’яті маріупольців, загиблих в ході збройних зіткнень останнього часу.

8. Даний Меморандум відкритий для підписання іншими представниками громадськості та бізнесу в м. Маріуполь.Ми направляємо його представникам влади, в міжнародні організації, що працюють в Україні, і в засоби масової інформації».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я