На голову Новини На АЗС України почали знижуватися ціни на паливо

На АЗС України почали знижуватися ціни на паливо

175
0

Цілий ряд великих мереж автозаправних станцій України протягом 16 – 19 червень знизили вартість палива.

Відповідні дані були представлені «Консалтингової групи А-95» з посиланням на відомості оперативного моніторингу ринку , передає replyua.net .

Наприклад, на цілих 50 копійок за літр була знижена вартість бензинів і дизельного палива в найбільшій мережі групи «Приват». Вартість дизельного палива на станціях «Авіас», ANP, «Укрнафта» та інших відтепер становить 21,50 гривень за літр. Крім того, на 50 копійок подешевшав бензин в найбільших мережах: WOG, SOCAR, Shell, AMIC і ін. Це означає, що спред між ціновими показниками «Привату» і «мейджорами» продовжує зберігатися на показнику 2,50-3,00 гривень за один літр. 

У минулу п’ятницю, 16 червня, безліч найбільших мереж, зокрема, ОККО, «БРСМ-Нафта» і Shell, першими поміняли цінники в бік зниження. 

У зв’язку з цими змінами знизилися також  роздрібні ціни по країні. Наприклад, бензини А-92 (23,94 гривень за літр), А-95 (24,67 гривень за літр) і ДТ (22,39 гривень за літр) впали в ціні на 35 гривень за літр. До того ж, на 36 копійок за літр стало нижче середнє значення преміальних марок «п’ятого» бензину. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я