На голову Новини МЗС України назвала цинічною ініціативу Росії щодо так званої гуманітарної місії

МЗС України назвала цинічною ініціативу Росії щодо так званої гуманітарної місії

155
0

 У МЗС України прокоментували пропозицію Міністерства закордонних справ Російської Федерації щодо так званої міжнародної гуманітарної місії на Донбасі.

 У МЗС України прокоментували пропозицію Міністерства закордонних справ Російської Федерації щодо так званої міжнародної гуманітарної місії на Донбасі.

«Пропозиція Міністерства закордонних справ Російської Федерації щодо так званої міжнародної гуманітарної місії на Донбасі є цинічною хоча б тому, що саме Росія продовжує дестабілізувати ситуацію на сході України, всебічно підтримує злочинні дії терористів та несе повну відповідальність за гуманітарні проблеми у Донецькій і Луганській областях», – відзначено у заяві.

Як наголошують в МЗС України, окрім свідомого руйнування життєво необхідної інфраструктури регіону, житлових будинків, систем водопостачання та електроенергії, терористи т.зв. «ДНР» і «ЛНР», серед яких є значна кількість громадян Російської Федерації, нападають на медичні заклади та їх персонал, обстрілюють лікарні, перешкоджають лікуванню хворих, викрадають карети «швидкої допомоги».

Українські дипломати нагадують, що З червня в Україні створений та ефективно працює Міжвідомчий координаційний штаб, до складу якого увійшли представники організацій системи ООН та Міжнародного комітету Червоного Хреста. У тісній взаємодії з ними українська влада вживає ефективних заходів із забезпечення першочергових гуманітарних потреб цивільного населення та внутрішньо переміщених осіб. Створені гуманітарні коридори для усіх бажаючих залишити зону АТО.

«Україна та весь цивілізований світ не вірять у щирість намірів Росії. У той час, коли з території Російської Федерації терористи отримують підсилення зброєю, військовою технікою та найманцями, міжнародні партнери відгукнулися на заклик України та надають практичну допомогу у відбудові інфраструктури та вирішенні нагальних гуманітарних потреб мирних громадян Донбасу», – йдеться у заяві.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я