На голову Економіка Ми не маємо платити за прибирання прибудинкових територій без документів на них!

Ми не маємо платити за прибирання прибудинкових територій без документів на них!

250
0
прибудинкова територія

Кияни незадоволені прибиранням вулиць, за яке з них вимагають гроші в комунальних платіжках. У чому проблема, розповів в ефірі телеканалу “Україна 24” Олексій Кучеренко, перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

“Ця послуга до останнього року називалася “утримання будинків і прибудинкових територій”. Там налічувалося 16 обов’язкових різних послуг. Я виграв суди у КМДА щодо цього розпорядження, коли поставив одне запитання: покажіть, де офіційно відведені ці прибудинкові території. Що це таке? Ані в Києві, ані в інших містах України немає прибудинкових територій, відведених за документами. Постає питання, за що ми тоді платимо. На жаль, суди у нас ручні, і дві інстанції я виграв, а потім КМДА пішла на третю інстанцію, і повернули в першу. Три роки йдуть ці суди”, — розповів він.

За словами Кучеренка, проблема в тому, що міські голови не хочуть міняти усталений порядок.

“Але недавно я спробував у законопроєкті про зміни до закону про ЖКП чітко виписати одну поправку: ми повинні платити за прибирання територій тільки в тому випадку, якщо у нас є документ про право власності на цю територію. Знаєте, хто був активним противником цієї правки? Асоціація міст України зі своїми представниками. Мери не збираються робити справедливе землевідведення і хочуть, щоб ми платили за території, які нам не належать”, — сказав він.

Джерело

#міськрада #тарифи #корупція