На голову Новини МВС назвало політсили, причетні до трагедії в Одесі (ВІДЕО)

МВС назвало політсили, причетні до трагедії в Одесі (ВІДЕО)

123
0

 Радник міністра внутрішніх справ України Станіслав Рачинський заявив, що у слідства є достатньо доказів причетності деяких політичних сил до подій в Одесі 2 травня

 Радник міністра внутрішніх справ України Станіслав Рачинський заявив, що у слідства є достатньо доказів причетності деяких політичних сил до подій в Одесі 2 травня.

 

 

 

 

За словами Станіслава Речинського, слідством уже встановлено що масові заворушення в Одесі були організовані та умисно сплановані.

Зокрема, у ході оперативно-розшукових заходів правоохоронцями був затриманий, а потім судом арештований, Сергій Долженков на прізвисько «Капітан Какао». Наразі слідством уже встановлена причетність цього громадянина до організацій одеської трагедії.

Також встановлено, що батько Сергія Долженкова, колишній ректор міліцейського ВУЗу, генерал міліції намагався організувати втечу свого сина із країни. До цього навіть залучили гримера, аби змінити його зовнішність. Окрім цього, у будинку профспілок був знайдений його пістолет, який він отримав, будучи ще працівником міліції. Так вони намагалися вдати, що він також загинув під час пожежі.

«Слідчими допитаний брат Сергія Долженкова, який є одним із керівників виборчого штабу кандидата в мери Одеси від партії «Удар». На цей час стосовно Олега Долженкова ніяких слідчих дій не проводилося», – зазначив радник міністра.

Поряд з цим, слідчими, які розслідують цю справу, уже встановлено, що до організації масових заворушень причетні депутати міськради. Зокрема, депутати від партії «Родина» Сергій Бовбалан і Євген Хайкін. Найближчим часом їм буде оголошено про підозру у вчиненні злочину, після чого обидва будуть оголошені в розшук.

«Таким чином, у слідства є достатньо доказів причетності до організації подій в Одесі 2 травня деяких політичних сил», – підкреслив Станіслав Речинський.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я