На голову Новини МВФ зацікавили декларації українських чиновників

МВФ зацікавили декларації українських чиновників

152
0

Міжнародний валютний фонд допоможе Національному агентству з запобігання корупції перевірити статки українських посадовців за межами України.

Про це повідомила голова НАЗК Наталія Корчак, повідомляє  gazeta.ua.

“МВФ вважає, що головна увага НАЗК стосовно перевірок декларацій має бути до чиновників з найвищого ешелону влади. Бо “риба гниє з голови”. Міжнародний валютний фонд пообіцяв всебічну допомогу під час перевірки майнових і фінансових активів українських декларантів за межами держави”, – написала Корчак.

У МВФ побачили певну непослідовність у деклараціях українських топ-посадовців. Зокрема, в електронному реєстрі відсутні статки, про які писала міжнародна преса.

“З огляду на, м’яко кажучи, незацікавленість деяких вітчизняних високопосадовців у повноцінній роботі Нацагентства, зокрема в проведенні перевірок щодо законності набутих статків, припускаю, що співпраця з міжнародними антикорупційними організаціями стане чи не головним інструментом для викриття нечесних на руку українських чиновників”, – додала голова НАЗК.

Перший етап подання е-декларацій за 2015 рік для суб’єктів декларування, які обіймають відповідальне та особливо відповідальне становище, завершився 30 жовтня о 24:00.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я