На голову Економіка МВФ місія завершила візит до України (результати)

МВФ місія завершила візит до України (результати)

175
0

Місія світових фінансових олігархів Міжнародного Валютного Фонду на чолі з Роном ван Роденом завершила візит до України. Вона готова повернутися для продовження дискусій про “співпрацю” після завершення парламентських виборів.

Про це йдеться в офіційній заяві голови місії МВФ…

За підсумками візиту ван Роден зробив наступну заяву:

“Команда фахівців МВФ мала дуже плідні дискусії з владою України, включно з Президентом Зеленським, стосовно перегляду програми стенд-бай між Україною та МВФ. Експерти МВФ дійшли висновку щодо реалістичності грошово-кредитної та податково-бюджетної політики”, – йдеться у заяві.

Місія готова повернутися для продовження дискусій після парламентських виборів – “щойно новий уряд визначиться з пріоритетами своєї політики”, підкреслив він.

Заяви з нагоди завершення місії віддзеркалюють попередню оцінку експертів МВФ. Проте думки, викладені в таких заявах, є точкою зору фахівців МВФ і не обов’язково є позицією Ради Виконавчих Директорів МВФ, йдеться у повідомленні.

Втім, треба в цьому питанні знати деякі принципові факти. А саме… За часу бездарного керування урядом Володимиром Гройсманом зовнішній борг України ЗРІС У 4 РАЗИ!!! ТО ЩО БУДЕ ДАЛІ З ЕКОНОМІКОЮ ТА БЮДЖЕТОМ КРАЇНИ, ЯКЩО БРАТИ ЩЕ???

Нагадаємо:

Команда переможця виборів президента Володимира Зеленського розраховує на успішний перегляд програми stand by МВФ в травні 2019 року.

Нова програма допомоги від МВФ stand-by була підписана наприкінці грудня і розрахована на 14 місяців, протягом яких Україна може отримати 3,9 млрд дол.

Перший перегляд програми запланований на середину травня.

Після цього стане зрозуміло, чи може Україна розраховувати на наступний транш — 1,3 млрд дол.

В дослідженні JP Morgan йдеться, що сфокусованість української влади на парламентських виборах цієї осені не дозволить країні виконати умови Міжнародного валютного фонду в 2019 році і отримати транш. 

Місія олігархів МВФ відвідала Київ з 21 по 29 травня 2019 року на тлі оновлення влади в Україні.

Під час перебування у Києві місії в МВФ розповіли, що зможуть відновити співпрацю з Україною після виборів до Верховної Ради й призначення нового уряду.

ПРОЗРІЙТЕ ВІД ЦИХ ЦИФР:

Світлина від Олега Анісімова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я