На голову Новини МВФ квапить Україну із запуском ринку землі

МВФ квапить Україну із запуском ринку землі

203
0

Йдеться як про державний, так і про приватний сектор.

Ринок землі в Україні необхідно запустити в найкоротші терміни. Про це сьогодні під час міжнародного форуму аграрних інвесторів заявив постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше, – повідомляє korrespondent.net.

“Україна повинна запустити ринок землі якнайшвидше”, – сказав Ваше і зазначив, що йде як про державний, так і про приватний сектори.

За його словами, земельна реформа повинна привести, зокрема до додаткового зростання аграрного сектора в Україні. Жером Ваше зазначив, що краще, щоб ринок землі в Україні запрацював до 2018 року.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що законопроект про ринок землі на першому етапі роботи передбачатиме обмеження на максимальну площу ділянок в 200 га для фізичних осіб. Крім цього, за словами прем’єра, від цього процесу необхідно усунути агрохолдинги.

Влада України пообіцяла до кінця травня поточного року прийняти закон, який регламентує обіг земель, а з 2018 року – запустити їхній продаж.

У свою чергу МВФ схвалив виділення Україні одного мільярда доларів кредиту, обов’язковою умовою якого є прийняття закону про ринок земель сільгосппризначення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я