На голову Економіка Мужиевский золоторудник в Украине!

Мужиевский золоторудник в Украине!

448
0
Російські олігархи "поклали око" на українські золотокопальні - Новини -  UB.UAКулька Земля повертається в середні віки: всі уряди багатьох країн кинулись бурити дірки в цій кульці. Ми не відстаємо! Але стоп, зачекайте, не ми, а «наші» ПАРТНЕРИ на нашій землі! (Хоча можуть бути і «наші» «патріоти», замасковані під Кіпрських «американців», підставних). Читайте самі:
«В Украине спустя 15 лет возобновили добычу золота
В Закарпатской области возобновляет работу Мужиевский золоторудник. Кроме золота там будут добывать цинк.
“Золотой рудник с подтвержденными запасами золота в с. Мужиево позволяет Украине иметь статус золотодобывающей страны”. Добычу золота на руднике будет вести компания Avellana Gold.
Компания будет перерабатывать 500 000 тонн руды и планирует отчислять в бюджет 250 млн грн ежегодно.
Що відомо проAvellana Gold”?
«Avellana Gold Ltd заснувала група міжнародних інвесторів після Євромайдану”, — зазначається на сайті компанії. Вона зареєстрована на Кіпрі, але у ЗМІ позиціонує себе як американська, посилаючись на публічного бенефіціара громадянина США Браяна Севеджа.
Останній працює в гірничодобувній галузі з початку 90-их. Починав з фінансування золотих копалень на заході США, а згодом розвивав проекти в Казахстані та Африці.В Україні через 15 років відновили видобуток золота - Korrespondent.net
#влада #золото #копальні #корупція